EEG INSTYTUT od wielu lat promuje BrainBattle w Polsce, Czechach i Słowacji, w Austrii, Niemczech i innych Krajach Europejskich. Jako PIERWSI wprowadziliśmy tą fascynującą metodę (w Polsce już w 1999roku!) i możemy poszczycić się dużą ilością Klientów, którzy posiadają nasz sprzęt bądź takimi, którzy przeżyli nie zapomniane \\\"Pojedynki Super Mózgów\\\" które można zobaczyć w galerii. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą z nami, wypożyczeniem BrainBattle zachęcamy do kontaktu mailowego na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., bądź telefonicznego odpowiemy na Państwa pytania i postaramy się dobrać odpowiednią opcję wg. życzeń.                                                             

Nasze działania podzielone są w zależności od potrzeb, proponujemy Państwu

Eventy - wypożyczanie Systemów na eventy, konferencje, szkolenia

Eventy

Szkolenia - indywidualne lub teamowe, w firmach lub wyjazdach integracyjnych

Szkolenia

Neurolaboratorium - specjalistyczne zestawy diagnostyczne dla sportu i korporacji, szkolenia, współpraca

NeuroLab

Mózg jest jak mięśnie w organizmie - kiedy trenujemy, możemy zrobić więcej niż inni. Co druga osoba ma problemy z koncentracją lub pamięcią, orientacją przestrzenną, a przede wszystkim stresem, tremą czy wiarą we własne umiejętności. Dlatego nie tylko wypożyczamy nasze Systemy ale również tworzymy Neurolaboratoria - szkolenia mózgu w Polsce, które wyposażone są w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie. 

Chcesz wiedzieć w jakim stanie jest Twój mózg? 

Zastanawiasz się, jaki jest poziom swojej koncentracji i pojemności pamięci?

Wraz ze specjalistami przygotujemy pakiet diagnostyczny dostosowane indywidualnie, który kończy się zaleceniami do dalszego działania treningu mózgu. To gwarantuje absolutną efektywność prowadzonego treningu. Jeśli to konieczne, organizuje konsultacje w innych miejsc w kraju.

Zestawy diagnostyczne są całkowicie indywidualne, wszystko kończy się podsumowaniem wyników - testy i ćwiczenia mózgu po konsultacji ze specjalistą, który zaleci dalsze kroki treningu mózgu, koncentracji i pamięci, a wszystkie wyniki zostaną przedstawione dla klienta, aby mógł wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji.

Nasze Neurolaboratorium nadaje się dla firmowych analiz, do diagnozy zespołów roboczych lub grupy kierowniczej. Ukazując potencjał każdego pracownika i jego metody rozwoju cyfrowego coachingu doprowadzi do maksymalnego rozwoju Twojej firmy.

Oferta skierowana jest do firm, ośrodków sportowych tj. Kluby, indywidualnych sportowców.

Zaufali nam... napisz lub zadzwoń do nas w celu uzyskania więcej informacji (wszystko w zakładce Kontakty)